НАШЕ ЖИТТЯ – КОД!


ПРО НАС

Творча група розробників, які працюють над поліпшенням використання Android та програм для такої ОС. Основна галузь діяльності це розробка програм та веб-сайтів. Спочатку розробляла на кросплатформенну версію гри Minecraft Bedrock Edition. Була створена 24 жовтня 2018 року. Засновником і розробником є веб-, програміст Чернега Сергій (Sergiy Morning).

Студія є одним з проєктів компанії «Холдинг Чернега». Один із засновників проєкта "United corporation Creative studio by Sergiy Morning", спеціалізованого для розробки модифікацій для гри Minecraft BE, Чернега Сергій сказав - «Це аматорський клуб, гравців, що обожнюють грати у Minecraft. Члени клубу можуть намалювати із особистих фантазій і уявлень, упакувати все в архів .mcpack».

На даний час у CSSM є кілька десятків APK-програм та J2ME тем оформлення, тривають процеси створення багатьох проєктів і удосконалення існуючих. Запущено групу перекладачів «CSSM Translate Team», яка перекладає програмні продукти на українську і російську мови. Впродовж 2018-2020 років у студії з'явився унікальний досвід роботи - бізнес-адміністрування, просування соцмереж, створення веб-сайтів, що має назву «CSSM Trusted Peoples».


Це безкоштовний інформативний сайт компанії "ТССМ" в Інтернеті. Тут буде публікуватися інформація та оновлення нашої компанії. Для більш ефективного функціонування сайту, просимо стежити за нашою Facebook-сторінкою та надсилати відгук на електронну пошту, щоб ми знали, чи підтримувати розробку цього сайту.


Facebook, Instagram і Twitter хештег: #CSSMGroup.

Вподобайте нашу сторінку у Facebook та Instagram. Стежте за оновленнями, дописами. Пишіть, допомагайте нам.

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook. Дописуйте, обговорюйте гарячі теми, діліться враженнями!


При будь-якому поширенні або копіюванні матеріалів з нашого сайту додавайте посилання на сайт "CSSM Group". Без згоди власника використання матеріалів на постійній основі заборонено!


ЗВ'ЯЖІТЬСЯ

Адреса: вул. Центральна, 78, с. Березівка, Бершадький р-н., Вінницька обл., 24442, Україна.

Телефон: +380 96 393 6694;

Електронна скринька: www.cssm_group@yahoo.com;МИ В СОЦМЕРЕЖАХ
Free Web Hosting
Free Web Hosting