НАША ІСТОРІЯ

Творча група розробників, які працюють над поліпшенням використання Android та програм для такої ОС. Основна галузь діяльності це розробка програм та вебсайтів. Спочатку розробляла на кросплатформову версію гри Minecraft Bedrock Edition. Була створена 24 жовтня 2018 року. Засновником і розробником є веб-, програміст Чернега Сергій (Sergiy Morning).

Студія є одним з проєктів компанії «Холдинг Чернега». Один із засновників проєкту "United corporation Creative studio by Sergiy Morning", спеціалізованого для розробки модифікацій для гри Minecraft BE, Чернега Сергій сказав - «Це аматорський клуб, гравців, що обожнюють грати у Minecraft. Члени клубу можуть намалювати із особистих фантазій і уявлень, упакувати все в архів .mcpack».

На даний час у CSSM є кілька десятків APK-програм та J2ME тем оформлення, тривають процеси створення багатьох проєктів і удосконалення існуючих. Запущено групу перекладачів «CSSM Translate Team», яка здійснює переклад програмних продуктів на українську і російську мови. Впродовж 2018-2020 років у студії з'явився унікальний досвід роботи - бізнес-адміністрування, просування соцмереж, створення вебсайтів, що має назву «CSSM Trusted Peoples».


Студія створена у 2018. Її перші роки діяльності - розробка ігрових модифікацій для «Minecraft: Bedrock Edition». Її перші розробки не мали великої популярності. Згодом до неї був залучений художник та брат засновника Віталій. Після деякої роботи прийшлося публікувати модифікації, от тільки жоден ігровий форум не прийняв публікацію. Студія спромоглася опублікуватися на сайті місцевої влади - міської ради.

Далі у студія безкоштовно найняла декількох співробітників Java-програмістів і стала ІТ-компанією. Тоді ж ведеться активна розробка сервісу CSSM Market. У 2019 році компанія запустила послуги для бізнесу під назвою CSSM Service, що зараз складають: CSSM Trusted Peoples (SM); CSSM License; CSSM Monitoring (SM); CHOST Ukraine (Hosting). CSSM Trusted Peoples - послуги для бізнесу, які надаються повністю безкоштовно. Мета надання таких безкоштовних послуг - довіра і допомога у бізнесі.

Згодом зробила ребрендинг сервісу CSSM Minecraft і взялася за розробку вебсайту для цього сервісу (https://cssm-minecraft.orgfree.com). У тому ж році розпочалася розробка соцмережі CSSM Development (Деви). Мета CSSM Development була допомогти спілкуватися розробникам з користувачами. Через кілька днів проєкт заблокувала компанія-хостер через збір даних і неправильні правила конфіденційності. Саме тоді розроблявся сервіс CSSM License, відкриття якого є найбільш потрібним для розробників вільного програмного забезпечення.

Відкриття маркет-сервісу CSSM Market дало можливість публікувати у мережу додатки ОС Андроїд, які розробляються всередині компанії. Внутрішні ресурси (CSSM Library Soft) складаються із J2ME-програм, шпалер для домашнього екрана, музичних мелодій та ін. Надалі вона береться за розробку "штатних проектів", таких як програма Zhivchiki (для навчання школи Серединська ЗОШ Ⅰ-Ⅲ ст. ім. В. М. Думанського).


КОНТАКТИ

Адреса: вул. Центральна, 78, с. Березівка, Бершадький р-н., Вінницька обл., 24442, Україна


Телефон: +380 96 393 6694


Електронна скринька: info@cssmcorp.zzz.com.ua


Пн: 09:00 - 17:00 • цілодобово онлайн

Вт: 09:00 - 17:00 • цілодобово онлайн

Ср: 09:00 - 17:00 • цілодобово онлайн

Чт: 09:00 - 17:00 • цілодобово онлайн

Пт: 09:00 - 17:00 • цілодобово онлайн

Сб: зачиненоцілодобово онлайн

Нд: зачиненоцілодобово онлайнМИ В СОЦМЕРЕЖАХ
Замовити
Free Web Hosting
Free Web Hosting