АВТОР АБО ПЕРСОНАЛ МОЖУТЬ ВНОСИТИ ЗМІНИ ДО ЛІЦЕНЗІЇ (НАПРИКЛАД: ДОДАВАТИ ПУНКТИ, ЗМІНЮВАТИ ПЕРЕКЛАД ТА НАПИСАННЯ ТЕКСТУ, ВИДАЛЯТИ ПУНКТИ) ТА ІНШИХ ВАЖЛИВИХ ДОКУМЕНТІВ АЛЕ ЩОБ ВСІ ЗМІНИ БУЛИ ПОГОДЖЕНІ НА РАДІ АБО СХВАЛЕНІ АВТОРОМ. АВТОР ПОВИНЕН НАДІСЛАТИ ФАЙЛ ЛІЦЕНЗІЇ ЗІ ЗМІНАМИ НА WWW.CSSM_GROUP@YAHOO.COM ТА ОЧІКУВАТИ ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК.

КОЖНОГО РОКУ АВТОР ПОВИНЕН ЗМІНЮВАТИ РІК ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ АВТОРСЬКОГО ПРАВА АБО ЧЕРЕЗ ДЕФІС ПИСАТИ ВЖЕ НОВУ. ВІН ПОВИНЕН НАДІСЛАТИ ФАЙЛ ЛІЦЕНЗІЇ ЗІ ЗМІНАМИ НА WWW.CSSM_GROUP@YAHOO.COM ТА ОЧІКУВАТИ ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК.

АВТОРИ ПЗ НЕ ЗМОЖУТЬ ОТРИМАТИ НОВУ ВЕРСІЮ СВОЄЇ ЛІЦЕНЗІЇ ШЛЯХОМ ОНОВЛЕННЯ ЧЕРЕЗ СИСТЕМУ ОНОВЛЕННЯ. ЩОБ ОТРИМАТИ НОВУ ВЕРСІЮ ЛІЦЕНЗІЇ ТРЕБА ОТРИМАТИ ПРИКЛАДНУ ЛІЦЕНЗІЮ НАПИСАВШИ НА MALISHVSKA_SLSKA_RADA@YAHOO.COM І ОБОВ'ЯЗКОВО НАПИСАТИ МЕТУ ОТРИМАННЯ ТА {NAME OF AUTHOR}, (ТОБТО ЯК ДЛЯ ТОГО ЩОБ ОТРИМАТИ ПОСТІЙНУ).Ліцензії CSSM LICENSE, для вільного ПЗ, фото, відео та аудіо файлів.

За допомогою нашого нового сервісу ви можете отримати власну ліцензію CPLFS, CSSM Unlimited License та CSSM ULicense абсолютно безкоштовно!
Замовити
Free Web Hosting
Free Web Hosting